Pět kosmetických zázraků ambasadorky Jitky Vojáčkové

Ne nadarmo se říká, že osobní zkušenost je ta nejlepší, a tak, jako tvář a ambasadorka kosmetiky Lulu & Boo, poctivě zkouším všechny její produkty. Jsem ráda, že vám můžu představit pět kosmetických zázraků, které pravidelně používám a nedám na ně dopustit. Věřím, že vás budu inspirovat a některý můj tip osobně vyzkoušíte!

1. kosmetický zázrak: Jemný čistící gel z kopřiv a lemon tea tree

Používám jej na povrchové čistění ráno a večer. Po ránu jemně čistí vše, co pleť vyplaví během noci a večer důkladně a zároveň šetrně odstraní makeup a všechny nečistoty. Gel doporučuji na smíšenou, mastnou a problematickou pleť.

Koupit zázrak »

2. kosmetický zázrak: Vyživující a regenerační sérum s kadidlem

Séra od Lulu & Boo jsou celkově naprosto úžasná! Já používám toto regenerační sérum na oční okolí a dekolt, jelikož oční okolí je velmi citlivé a dehydrované, což má za následek vznik prvních vrásek a linek, které se časem prohlubují. Sérum nejen, že poskytne výživu a regeneraci, ale pokud již nějaké ty vrásky máte, dokonale je vyhladí. V případě, že máte smíšenou pleť jako já, doporučuji použít na oční okolí a dekolt, u suché pleti aplikujte na obličej a dekolt. Jestliže máte zralou pleť doporučuji zpevňující omlazující sérum se šípky a dýní.

Koupit zázrak »

3. kosmetický zázrak: Lehký hydratační krém na obličej s kopřivou a tureckým šafránem

Pokud hledáte krém, který hydratuje, nemastí a udržuje pleť matnou, tak jste jej právě objevili!Tento produkt používám již dlouho a nedám na něj dopustit. Úžasný je i v tom, že dokáže léčit akné a protože podporuje hojivost, tak také různé následky mechanického poškození pleti, které vznikají například po špatném vytlačení komedonů či vřídků. Nedoporučuji jej ale aplikovat na oční okolí.

Koupit zázrak »

4. kosmetický zázrak: Luxusní hydratační tělový peeling s vanilkovým cukrem

Můj úplně nej produkt. Skvělý je pro jarní očistu pokožky. Doporučuji jej ale hlavně pro hladkou maximálně hydratovanou kůži po celý rok. Budete se cítit jako bohyně až provoní celé vaše tělo. Určitě vyzkoušejte, nebudete litovat!

Koupit zázrak »

5. kosmetický zázrak: Vyživující smyslné tělové mléko s jasmínem a vanilkou

Už samotný název prozrazuje, co se ukrývá ve skleněné nádobce: Hydratace, výživa a vůně. A vše přírodní. Každá žena najde v tomto přípravku zalíbení. I když hydratuje, nemastí a rychle se vstřebává. Balení obsahuje pumpičku, tudíž si tělové mléko můžete dávkovat, jak potřebujete.

Koupit zázrak »