LULU and BOO

Příroda, kvalita, účinnost

LB Organics měla vždy jeden sen: najít prověřenou kosmetickou značku, která je přírodní, ale také kvalitní a maximálně účinná. Chtěli zastupovat a nabízet kosmetiku, která si na přírodní pouze nehraje, ale opravdu JE z těch nejlepších a nejkvalitnějších přírodních ingrediencí. Navíc nám vždy šlo o kvalitu, nikoli kvantitu!

A pak jsme objevili jedinečnou organickou kosmetiku Lulu & Boo, jejíž blahodárné účinky se rodí v nitru kouzelné panenské přírody v anglickém Cornwallu. Naše společnost LB Organics vám tak může, jako výhradní dovozce pro Českou a Slovenskou republiku, nabízet proveřenou přírodní kosmetiku, která se navíc pyšní certifikátem Britské společnosti Organic Soil Association, a některé produkty nesou dokonce známku The Vegan Society, což zaručuje, že neobsahují žádné živočišné složky.

Lulu & Boo Organics je luxusní ekologická kosmetika, kterou založila bývalá profesionální make-up artistka Claire Edmunds, která pracovala s řadou světových kosmetických firem. Claire ale potkaly zdravotní potíže, a tak se rozhodla radikálně změnit svůj životní styl. Kromě toho, že začala jíst organické potraviny pro ozdravení těla a mysli, zaměřila se i na péči o pleť, kterou měla přecitlivělou se sklonem k akné. Prvním krokem tedy bylo přestat používat komerční kosmetiku, která je plná chemie a zdraví škodlivých látek. Díky zájmu o celostní medicínu, aromaterapii a bylinkářství, a samozřejmě kosmetické a vizážistické praxi, byl druhý krok logický: Claire se rozhodla vytvořit vlastní značku maximálně šetrné přírodní kosmetiky pro péči o obličej a tělo.

Zrodila se tak Lulu & Boo Organics, která obsahuje certifikované organické esenciální oleje a rostlinné extrakty, pro jejichž výrobu jsou použity pouze pečlivě vybírané ingredience, které jsou ručně a pečlivě zpracovávány, aby byla zachována jejich účinnost. Splňuje nejen přísné standardy zaručující vysokou kvalitu použitých surovin, ale i způsob zpracování, uchovávání a balení produktů. Lulu & Boo Organics je bohatým zdrojem pleti prospěšných esenciálních mastných kyselin, antioxidantů, vitaminů a minerálních látek. Vysoká koncentrace účinných složek zaručuje skvělý výsledek, ať už potřebuje vaše pleť hydrataci, regeneraci, zklidnění nebo anti-age efekt.


A co je pro nás v LB Organics nejdůležitější: Kosmetika je vyráběna s láskou a srdcem! Jsme rádi, že díky nám si můžete její úžasné účinky na pleť dopřát i vy!