Příběh Claire Edmunds

Když mne zdravotní problémy přinutily opustit kariéru vizážistky pro jednu z největších světových kosmetických značek, rozhodla jsem se, že je na čase změnit i způsob života. Moje pleť začala být přecitlivělá na řadu produktů, které jsem dřív každodenně užívala, a já jsem si uvědomila, že jí nedávám základní živiny, které potřebuje ke zdraví. Začala jsem jíst organické potraviny, experimentovat s aromaterapií a bylinnými přípravky a připravovat speciální směsi, které pomohly výrazně zlepšit jak zdraví mé pleti, tak i mé zdraví obecně. Díky tomuto experimentování jsem zjistila, že hluboce věřím v holistický přístup ke zdraví, a rozhodla jsem se věnovat se aromaterapii a herbalismu na plný úvazek.

Dalším krokem bylo propojit zkušenosti, které jsem získala jako vizážistka, s tím, co jsem se naučila o holismu. Tak vznikla série organické péče o pleť a tělo čili Lulu & Boo Organics. Věřím, že se mi na základě rozsáhlého výzkumu podařilo vytvořit organické produkty pro péči o pleť, jejíž výsledky potěší ženy a muže každého věku i typu pleti. Nezapomněla jsem ani na děti, pro které jsem vytvořila přírodní produkty, které ochrání jejich pokožku a výrazně přispějí k zdravému růstu.

Mé poslání je dělat radost Vám a sobě díky organickým produktům. kterým naprosto věřím a ztotožnuji se s nimi. Lulu & Boo Organics – energie z nitra země Walesu.