Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

LULU and BOO

Jemný čistící gel z kopřiv a lemon tea tree


PÉČE O PLEŤ


705

Skladem - do 48h u Vás!

Popis: Určen pro všechny typy pleti kromě velmi suché.
Jemný, ale důkladně čistící gel. Vyčistí pleť hluboko do pórů, odstraní nečistoty a make-up, ale pleť nebude napnutá a suchá. Obsahuje čistící kopřivu, uzdravující propolis a hojivý řebříček. Vůni mu dodávají organické esenciální oleje z pomeranče, lemon tea tree a rozmarýny.

Použití: Navlhčete obličej teplou vodou, vmasírujte malé množství gelu, a pak jej odstraňte vlhkou žínkou nebo vatovým polštářkem. Omyjte tvář studenou vodou.

Složení: * extrakt z listů aloe vera v prášku, **glycerin, *olej z lemon tea tree (Leptospermum petersonii), *extrakt z kopřiv, *pomerančový olej, *extrakt z propolisu, *rozmarýnový olej, *extrakt z vilínu virginského, *extrakt z řebříčku obecného, voda, decyl glukosid, lauryl betain, **žitný alkohol, xanthanová guma, fenoxyethanol, kyselina benzoová, kyselina dehydroacetová, kyselina citronová, *D-limonen (z esenciálních olejů)

organic

100ml

SOIL