Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

LULU and BOO

Vyrovnávající hydratační krém na obličej s lipovými květy


PÉČE O PLEŤ


1079

Skladem - do 48h u Vás!

Popis: Určen pro normální pleť. Vyvažující hydratační krém s protizánětlivými a hojivými účinky, které mu dodávají organické výtažky z kostivalu a třezalky. Obsahuje i olej ze zklidňující aloe vera a zjemňující olej z jojoby. Vůni krému dodávají esenciální oleje z vyvažujícího muškátu, projasňujícího pomeranče a voňavých květů lípy.

Použití: Použijte ráno a večer na obličej a krk.

Složení: Vyrobeno z 89 % z organických ingrediencí

destilovaná voda, *rostlinný glycerin, *slunečnicový olej, *olej z jojoby kalifornské, *šípkový olej, cetylalkohol, glyceryl monostearát, cetearyl glukosid, cetearyl alkohol, vitamín E, *extrakt z kostivalu lékařského, *extrakt z listů aloe vera v prášku, *extrakt z třezalky skvrnité, *pomerančový olej, *olej z muškátu vonného, *olej z lípy malolisté, xanthanová guma, levulinát sodný, anisát sodný, sorban draselný, benzoát sodný, kyselina citronová, kyselina mléčná, *dihydrogeraniol, *D-limonen, *geraniol, *linalool (z esenciálních olejů)

SOILVegan


PÉČE O PLEŤ

4199

NOVINKA