Vánoce u LB Organics: Dárky vám zabalíme a dopravíme i na Štědrý den

Koupit Vánoce u LB Organics: Dárky vám zabalíme a dopravíme i na Štědrý den »

Kosmetika patří k dárkům, které potěší každého. Ať už chcete udělat pod stromečkem radost partnerovi nebo partnerce, kamarádce nebo mamince, u nás můžete vybírat z široké nabídky špičkové přírodní kosmetiky, která se vyrábí ručně jen z těch nejlepších surovin. A jako bonus vám dárek krásně zabalíme a doručíme třeba i na Štědrý den!

Na letošní Vánoce jsme pro vás připravili novinku – vlastní „dopravu LB Organics“ pro všechny zákaznice a zákazníky ze Středočeského kraje a z Prahy! Pro Středočeský kraj platí, že vám objednané zboží doručíme až do 23. prosince (objednávku je třeba v e-shopu učinit nejpozději do 14 hodin 23. prosince). Objednávky z Prahy pak budeme rozvážet až do 24. prosince do 15 hodin (objednávku je třeba v e-shopu zadat nejpozději do 11 hodin 24. prosince). Podmínkou je platba předem, a to bankovním převodem nejpozději do 22. prosince a prostřednictvím GP Webpay do 24. prosince. Cena za službu „doprava LB Organics“ je 120 Kč.

Rádi vám vaše nakoupené dárky také zabalíme a pošleme po celé ČR! Kombinace velké krabice a dárkového balení vás vyjde na 270 Kč, v případě malé krabice a dárkového balení zaplatíte 250 Kč. Dárkové balení je opět dostupné pouze při platbě předem, podobně jako u „dopravy LB Organics“. Když u nás nakoupíte za minimálně 2500 Kč, dopravu budete mít zdarma. A pokud vaše objednávka překročí 4500 Kč, zdarma bude nejen doprava, ale i balné.

Samozřejmě, pokud si zvolíte tradiční způsob dopravy kurýrní službou, je doprava zdarma již při objednávkách nad 1600 Kč a platit můžete také oblíbenou dobírkou. V takovém případě ale musíte své dárky objednat v dostatečném předstihu, aby je dopravce zvládl doručit včas.

Za celý tým LB Organics vám přejeme příjemné prožití vánočních svátků, bohatého ježíška a úspěšné vykročení do roku 2020!