Jojobové máslo (100% organické)

599,00

Ingredients

100% organic Jojoba butter.

Popis

100% přírodní, hypoalergenní a čisté. Účinný prostředek na hydrataci, změkčení a vyživení pro všechny typy pokožky.

Naše ekologicky získávané jojobové máslo je 100% přírodní, bez alergenů a parfemačních přísad a účinně hydratuje, změkčuje a vyživuje pokožku. Lze je použít na obličej i na tělo a je vhodné pro všechny typy pleti.

Toto přírodní jojobové máslo se vyrábí z lisovaných jojobových semínek, která jsou hydrogenovaná a zpracovaná do podoby jemného krémového másla.

Složení jojoby je podobné lidskému kožnímu mazu uvolňovanému mazovými žlázkami na ochranu kůže a vlasů. Při nanesení na pokožku působí jojobové máslo jako zvlhčovadlo a na kůži a vlasech utváří ochranný film. Tím v nich uzavře vlhkost a zamezuje ztrátám vody. Jojoba je navíc obzvláště bohatá na minerály, proteiny a přírodní vitamín E, přičemž má vysoký obsah esenciálních mastných kyselin a voskovité látky podobné kolagenu. Omega-9 mastná kyselina v jojobě je navíc známa tím, že snižuje riziko kardiovaskulárních chorob, snižuje množství cholesterolu v oběhovém systému a brání zanášení cév. Mastné kyseliny jsou potřeba také k zachovávání zdravého nervového systému a podpoře buněčné struktury.

Výhody jojobového másla:

  • 100% přírodní, hypoalergenní a čisté, skvělé pro každý typ pleti • pomáhá redukovat výskyt vrásek • pomáhá redukovat výskyt strií• podporuje zesvětlení a hojení jizev• uvolňuje ucpané póry a obnovuje přirozené pH pokožky• účinně hydratuje, změkčuje a vyživuje kůži a vlasy. Lze používat na obličej a tělo.

Složení: 100% organické jojobové máslo.

Upozornění: Pouze k vnějšímu užití.

Další informace

Balení

100 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Jojobové máslo (100% organické)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

100 g