Máslo z kukui ořechů (100% organické)

399,00

Popis

Máslo z kukui ořechů je účinná přírodní hydratační látka známá pro své omlazující a zklidňující účinky na pokožku. Toto unikátní tělové máslo rychle proniká do kůže a vytváří ochranný štít, který udržuje vlhkost uvnitř pokožky. Dokonce i nejsušší, nejhrubší pokožce dodá pocit hydratované a hedvábně hladké pleti.

Popis Naše organické máslo z kukui ořechů je přírodní hydratant a na kůži má špičkové omlazující a změkčující účinky. Obsahuje vysoké hladiny vitamínů A, C a E a je tedy přirozeně bohaté na antioxidanty. Přírodní složky pomáhají oživit pokožku bez použití chemikálií.

Lisuje se z havajských ořechů kukui, je 100% přírodní a na Havaji se léta tradičně užívalo k ochraně citlivé pokožky nejmenších dětí před působením slunce, moře a soli.

Kukui znamená v havajštině „osvícení“. Naše organické máslo e vhodné pro řadu kožních problémů, včetně:

– ekzému- popálenin -lupenky – popraskaných, bolavých bradavek – plenkové dermatitidy – suché, popraskané, bolavé pokožky – citlivé/podrážděné pokožky a zralé pokožky.

Vzhledem k tomu, že je tento produkt 100% přírodní, může se textura a barva každé šarže lišit. Některé šarže jsou bílé a voskovité, zatímco jiné mají žlutější barvu.

Použití: Vmasírujte do kůže.

Složení: 100% organické kukui ořechy.

Upozornění: Pouze k vnějšímu užití. Obsahuje ořechy.

Další informace

Balení

100 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Máslo z kukui ořechů (100% organické)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

100 g