O distribuci

Naše společnost se zaměřuje na exkluzivní spolupráce v rámci distribuce produktů značky Evolve v ČR a SR Mrs Frisbee’s All Naturals v celé EU, včetně ČR a SR

Každý distributor má možnost využívat podpory naší firmy, ať už se to týká reklamní propagace či jiných PR aktivit.

Smyslem navázání distribuční spolupráce s vybranými obchodními partnery je prodej produktů koncovým zákazníkům, v rámci celého  našeho portfolia. Počet distributorů je vždy omezen do té míry, aby každý distributor prodával takový sortiment, ve kterém je v dané oblasti silný a zná výborně místní prostředí trhu. 

S každým distributorem je uzavřena distribuční smlouva a to písemnou formou.

Naše produkty může distributor prodávat pouze formou maloobchodu. Prodejními kanály jsou specializované prodejny či specializované e-shopy.

Další specifikace spolupráce, informace o produktech a ostatní obchodní podmínky jsou k dispozici na vyžádání na e-mailové adrese: distribuce@lborganics.cz

Mrs Frisbee's All Naturals

Ručně vyráběné veganské, přírodní koupelové, tělové a pleťové produkty vyrobené mnou Julie Frisbee v mém studiu ve Stockportu ve Velké Británii.

Evolve Organic beauty

Produkty Evolve Beauty jsou s láskou ručně vyráběny v malých sériích v našem studiu v Hertfordshire v Anglii, abychom zajistili čerstvost cenných antioxidantů v přírodních olejích, máslech a extraktech. Naše produkty jsou veganské, bez krutosti a šetrné k životnímu prostředí.

Pro nákup kosmetiky se přihlaste

Po registraci do našeho systému získáte přístup k aktuálním katalogům, ceníkům a formulářům pro velkoobchod.

Ocenění a certifikáty