Objevte náš sortiment luxusní péče o pleť i pokožku celého těla z přírodních ingrediencí. LB Organics je Vaše destinace pro luxusní přírodní kosmetiku.

Objevte náš sortiment luxusní péče o pleť i pokožku celého těla z přírodních ingrediencí. LB Organics je Vaše destinace pro luxusní přírodní kosmetiku.

Před více jak 5-ti lety vznikla společnost LB ORGANICS čistě pro Vás, naše zákaznice a zákazníky, kteří si chcete dopřát výjimečnou přírodní péči. V roce 2019 společnost LB ORGANICS se stává velkoobchodem a o rok později je již výhradně velkoobchodem pro Českou a Slovenskou republiku, s výhradní exkluzivitou prodeje námi nabízených kosmetických značek z Velké Británie.

Vizí LB ORGANICS  je přinášet na český a slovenský trh kosmetické produkty, které prošly přísným sítem požadavků na co nejkvalitnější rostlinné složení.

Za kosmetickými značkami, které Vám představujeme, se skrývají malé rodinné firmy pyšnící se vysoce kvalitními produkty. Nejlepší přírodní suroviny a ruční výroba nám garantuje ten nejlepší možný výsledek.

Všechny fáze výroby kosmetiky zde probíhají pod vedením konkrétních lidí, mnohdy členů rodiny, kteří odpovídají za kvalitu svých výrobků.

Setkání s nimi pro nás bylo natolik určující, že jsme se rozhodli začít tuto veskrze ručně vyráběnou, luxusní pěstící kosmetiku dovážet do České a Slovenské republiky.

Naše okouzlení světem přírodní kosmetiky bylo natolik silné, že jsme založili v roce 2016 společnost LB ORGANICS. Jak už sám název napovídá, společným jmenovatelem všech našich produktů jsou přírodní, rostlinné ingredience prvotřídní kvality a jejich ruční zpracování.

V našem sortimentu naleznete širokou škálu pleťové i tělové kosmetiky, včetně pánské řady a také produktů určených pro jemnou a citlivou pokožku dětí. Produkty vynikají mimořádnou účinností, svou čistotou, jsou až 100 % bio, cruelty-free a drtivá většina vegan. Většina z produktů se pyšní prestižními certifikáty Vegan society, Ecocert/Cosmos natural či Ecocert/Cosmos organic.  Naše produkty pravidelně získávají ocenění z nezávislých britských soutěží Beauty Awards, Beauty Steals nebo Natural Beauty Awards.