+420 603 507 009

Exkluzivita a velkoobchod
kosmetických značek
pro ČR & SR.

O nás

Objevte náš sortiment luxusní péče o pleť i pokožku celého těla z přírodních ingrediencí. LB ORGANICS je Vaše destinace pro luxusní přírodní kosmetiku.

 

Rostlinné produkty

Vizí LB ORGANICS  je přinášet na český a slovenský trh kosmetické produkty, které prošly přísným sítem požadavků na co nejkvalitnější rostlinné složení.

Jsme tu s vámi více než 6 let

Před více jak 5-ti lety vznikla společnost LB ORGANICS čistě pro Vás, naše zákaznice a zákazníky, kteří si chcete dopřát výjimečnou přírodní péči. V roce 2019 LB ORGANICS se stává velkoobchodem a o rok později je již výhradně velkoobchodem pro Českou a Slovenskou republiku a to s exkluzivitou prodeje námi nabízených kosmetických značek z Anglie.

 

Kosmetika z rukou rodinných firem

Za kosmetickými značkami, které Vám představujeme, se skrývají malé rodinné firmy pyšnící se vysoce kvalitními produkty. Nejlepší přírodní suroviny a ruční výroba nám garantuje ten nejlepší možný výsledek. Všechny fáze výroby kosmetiky zde probíhají pod vedením konkrétních lidí, mnohdy členů rodiny, kteří odpovídají za kvalitu svých výrobků.

Pro dámy, pány i děti

V našem sortimentu naleznete širokou škálu pleťové i tělové kosmetiky, včetně pánské řady a také produktů určených pro jemnou a citlivou pokožku dětí. Produkty vynikají mimořádnou účinností, svou čistotou, jsou až 100% bio, cruelty-free a drtivá většina vegan.

Ocenění a certifikace kvality

Většina z produktů se pyšní prestižními certifikáty Vegan society, Ecocert/Cosmos natural či Ecocert/Cosmos organic. Naše produkty pravidelně získávají ocenění z nezávislých britských soutěží Beauty Awards, Beauty Steals nebo Natural Beauty Awards.

Pro nákup kosmetiky se přihlašte

Po registraci do našeho systému získáte přístup k aktuálním katalogům, ceníkům a formulářům pro velkoobchod.

Ocenění a certifikáty